W warszawskim hotelu Warsaw Plaza Hotel w dniu 28.06, 2023 odbyła się konferencja zorganizowana przez WIP BUSINESS CLUB i EPRO.

Co to jest "sukcesja", o co w niej chodzi i co za sobą niesie brak poukładania aspektów prawnych nie tylko w biznesie ale i w życiu codziennym. ,,Uśmierciliśmy”  wspólnie z mec. Pawłem Miszkurka  oraz  Wiceprezesem  WIP BUSINESS CLUB Magdaleną Nowak ,  kilka osób po to, żeby pokazać na przykładach co się może wydarzyć. Jak się przed tym zabezpieczyć i na czym polega analiza otoczenia i plan sukcesji. Z każdego takiego spotkania można wyjść bogatszym o wiedzę, zaś najlepsza wiedza przekazywana jest przez praktyków.

Takich spotkań powinno być więcej, bo nie da się w kilka godzin przejść tak poważnych tematów.