Wielka Gala Konkursu Wiktoria "Znak Jakości Przedsiębiorców" 2023.


eGospodarka objęła patronatem medilanym XXVI edycję konkursu WIKTORIA.

eGospodarka.pl (www.eGospodarka.pl)

Praktyczny Serwis dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Codziennie publikuje wiadomości z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Udostępnia szereg narzędzi pomocnych przy prowadzeniu firmy oraz pracy w domu. To jeden z czołowych serwisów biznesowych. Jest dobrze rozpoznawalny zarówno w środowisku biznesowym jak i wśród internautów.

eGospodarka.pl jest bogatym poradnikiem z zakresu prawa, podatków, rachunkowości i finansów. Dostarcza wiedzę niezbędną w działalności firmy. Do dyspozycji przedsiębiorców są bezpłatne aktualne wzory dokumentów i formularzy, narzędzia porównawcze, kalkulatory i wyszukiwarki (w tym m.in. baza przetargów publicznych i firmowych, ofert pracy w Polsce i za granicą).

Poprzez szeroką propozycję reklamową Serwis ułatwia firmom efektywne dotarcie z informacją o produkcie lub usłudze do wybranego odbiorcy. W tym celu oferuje newslettery, mailingi, artykuły sponsorowane, działy dedykowane czy też kampanie bannerowe.

Serwis dostarcza aktualności, prognozy, komentarze oraz raporty gospodarcze i finansowe, przygotowywanie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z danych dziedzin i branż. Publikowane są one na stronach eGospodarka.pl, a także kierowane bezpośrednio do subskrybentów w dedykowanych newsletterach i kanałach RSS.

Misją Serwisu jest między innymi dostarczanie praktycznej wiedzy i narzędzi niezbędnych w podejmowaniu działań i decyzji biznesowych oraz pomoc w wymianie informacji między firmami. W tym celu Serwis udostępnia m.in. bazy firm i instytucji publicznych, informacje o aktualnych wartościach wskaźników i stawek oraz informacje o ogłaszanych przetargach publicznych i firmowych. Poprzez dedykowane działy, Serwis umożliwia użytkownikom wymianę opinii o produktach oraz dzielenie się swoim zdaniem, pomysłami i wiedzą. Jest internetowym miejscem spędzania czasu dla osób, które łączy wspólny temat, praca lub zainteresowania.

 


Gala Wiktorii 2022

W sobotę, 15 października br. , po raz 25. Fundacja WIP WARTO IM POMÓC nagrodziła najlepsze podmioty gospodarcze w ramach Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Uhonorowano osoby i firmy, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. 45 statuetek zostało wręczonych podczas Wielkiej Gali, która miała miejsce w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE. W uroczystym wydarzeniu wzięli udział laureaci i ich goście, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.

Podczas XIV edycji plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców przyznano łącznie 45 statuetek, w tym nagrody WIKTORIA i SUPER WIKTORIA, oraz AMBASADOR MARKI WIKTORIA. W tym roku po raz kolejny wręczono 3 nagrody EUROPEJSKA NAGRODA WIKTORIA, statuetki otrzymały firmy, które wprowadzają swoje produkty i usługi na rynki europejskie. Po raz piętnasty została wręczona nagroda im. Stanisława Wokulskiego, otrzymał ją wiceprezes Biura Podrózy ITAKA HOLDINGS

Prezes Zarządu, właściciel Przedsiębiorstwa wielobranżowego MAT-BUD Sp. z o.o., człowiek sukcesu i lider przedsiębiorczości, filantrop i charyzmatyczny społecznik, propagator idei społecznej odpowiedzialności biznesu, postaw patriotycznych i obywatelskich, wspierający kulturę i naukę. – Dziękuję bardzo za docenienie moich działań i przyznanie mi nagrody imienia Stanisława Wokulskiego, spełniają się moje marzenia. Cieszę się niezmiernie z tak wyjątkowego wyróżnienia i przyjmuję je jako wyraz uznania dla mojej wieloletniej pracy i działalności. Wierzę, że to co tworzę wraz z moim zespołem od wielu lat z myślą o zadowoleniu naszych klientów, buduje zaufanie i prestiż, wartości promowane przez konkurs WIKTORIApowiedział Jacek Rutkowski podczas tegorocznej Gali.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA była już 25. rok z rzędu znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. – Już po raz dwudziesty czwarty mam przyjemność wręczać nagrody firmom i osobom, które budują polską gospodarkę, przyczyniają się do jej wzrostu, budują wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Jak co roku Gala wręczenia nagród WIKTORII jest świętem polskiej przedsiębiorczości. Jestem niezmiernie dumny z polskich przedsiębiorców, z podejmowanych przez nich inicjatyw i rozwijania swoich firm na zasadach etycznej konkurencji. Przedsiębiorcy, których nagradzamy są filarami naszej rodzimej gospodarki, a nagroda WIKTORIA jest wyrazem naszego uznania. Otrzymanie nagrody WIKTORIA jest dla przedsiębiorstwa prestiżowym wyróżnieniem potwierdzającym etyczną twarz firmy, której naprawdę zależy na długofalowym budowaniu reputacji, rozwijaniu jakości, budowaniu zaufania i wiarygodności, inwestowaniu w kapitał ludzkipodkreślał podczas Gali Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców, Prezes Fundacji WARTO IM POMÓC.

Od ponad 25. lat Kapituła konkursu przyznaje nagrody WIKTORII - wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Organizatorem Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC. Celem konkursu jest nagradzanie i promowanie przedsiębiorców wdrażających i rozwijających etyczną koncepcję biznesu. Etyka biznesu określa relacje panujące wewnątrz firmy oraz relacje łączące ją ze światem zewnętrznym - z partnerami handlowymi, dostawcami, klientami, środowiskiem branżowym, ze społecznością, na terenie której firma działa. Etyka biznesu buduje tożsamość i wiarygodność firmy – bezcenne cechy szanowane nie tylko przez otoczenie biznesowo-społeczne, ale i przez pracowników, którzy w takich firmach pracują chętniej i z większym zaangażowaniem. Wpływa na doskonalenie jakości oferowanych usług, produktów i ułatwia zarządzanie jakością w firmie. Realizowana w praktyce etyka biznesu to wartość, która buduje również przewagę konkurencyjną, przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa i osiągania sukcesów rynkowych. Oceny podmiotów gospodarczych walczących o godło promocyjne WIKTORIĘ dokonuje Kapituła Konkursu składająca się z osób o powszechnie znanym autorytecie.

PATRONAT HONOROWY: WOJEWODOWIE I MARSZAŁKOWIE WOJEWÓDZTW z całej Polski.
PARTNERZY GŁÓWNI KONKURSU: EPRO, FUNDACJA LUDZI SZTUKI, MUSZYNIANKA
PARTNERZY: NEWELL BRANDS dystrybutor marek PARKER i WATERMAN, Nalewki Staropolskie Karol Majewski, MARKA GROCHOWICA

 

Gala Wiktorii 2021

 

W sobotę, 9 października br. , po raz 24. Fundacja WIP WARTO IM POMÓC nagrodziła najlepsze podmioty gospodarcze w ramach Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Uhonorowano osoby i firmy, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. 37 statuetek zostało wręczonych podczas Wielkiej Gali, która miała miejsce w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE. W uroczystym wydarzeniu wzięli udział laureaci i ich goście, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.

Podczas XXIV edycji plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców przyznano łącznie 37 statuetek, w tym nagrody WIKTORIA i SUPER WIKTORIA, oraz AMBASADOR MARKI WIKTORIA. W tym roku po raz pierwszy wręczono 3 nagrody EUROPEJSKA NAGRODA WIKTORIA, statuetki otrzymały firmy, które wprowadzają swoje produkty i usługi na rynki europejskie. Po raz czternasty została wręczona nagroda im. Stanisława Wokulskiego, otrzymał ją Jacek Rutkowski, Prezes Zarządu, właściciel Przedsiębiorstwa wielobranżowego MAT-BUD Sp. z o.o., człowiek sukcesu i lider przedsiębiorczości, filantrop i charyzmatyczny społecznik, propagator idei społecznej odpowiedzialności biznesu, postaw patriotycznych i obywatelskich, wspierający kulturę i naukę. Dziękuję bardzo za docenienie moich działań i przyznanie mi nagrody imienia Stanisława Wokulskiego, spełniają się moje marzenia. Cieszę się niezmiernie z tak wyjątkowego wyróżnienia i przyjmuję je jako wyraz uznania dla mojej wieloletniej pracy i działalności. Wierzę, że to co tworzę wraz z moim zespołem od wielu lat z myślą o zadowoleniu naszych klientów, buduje zaufanie i prestiż, wartości promowane przez konkurs WIKTORIA powiedział Jacek Rutkowski podczas tegorocznej Gali.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA była już 24. rok z rzędu znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. – Już po raz dwudziesty czwarty mam przyjemność wręczać nagrody firmom i osobom, które budują polską gospodarkę, przyczyniają się do jej wzrostu, budują wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Jak co roku Gala wręczenia nagród WIKTORII jest świętem polskiej przedsiębiorczości. Jestem niezmiernie dumny z polskich przedsiębiorców, z podejmowanych przez nich inicjatyw i rozwijania swoich firm na zasadach etycznej konkurencji. Przedsiębiorcy, których nagradzamy są filarami naszej rodzimej gospodarki, a nagroda WIKTORIA jest wyrazem naszego uznania. Otrzymanie nagrody WIKTORIA jest dla przedsiębiorstwa prestiżowym wyróżnieniem potwierdzającym etyczną twarz firmy, której naprawdę zależy na długofalowym budowaniu reputacji, rozwijaniu jakości, budowaniu zaufania i wiarygodności, inwestowaniu w kapitał ludzkipodkreślał podczas Gali Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców, Prezes Fundacji WARTO IM POMÓC.

Od ponad 24. lat Kapituła konkursu przyznaje nagrody WIKTORII - wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Organizatorem Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC. Celem konkursu jest nagradzanie i promowanie przedsiębiorców wdrażających i rozwijających etyczną koncepcję biznesu. Etyka biznesu określa relacje panujące wewnątrz firmy oraz relacje łączące ją ze światem zewnętrznym - z partnerami handlowymi, dostawcami, klientami, środowiskiem branżowym, ze społecznością, na terenie której firma działa. Etyka biznesu buduje tożsamość i wiarygodność firmy – bezcenne cechy szanowane nie tylko przez otoczenie biznesowo-społeczne, ale i przez pracowników, którzy w takich firmach pracują chętniej i z większym zaangażowaniem. Wpływa na doskonalenie jakości oferowanych usług, produktów i ułatwia zarządzanie jakością w firmie. Realizowana w praktyce etyka biznesu to wartość, która buduje również przewagę konkurencyjną, przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa i osiągania sukcesów rynkowych. Oceny podmiotów gospodarczych walczących o godło promocyjne WIKTORIĘ dokonuje Kapituła Konkursu składająca się z osób o powszechnie znanym autorytecie.

PATRONAT HONOROWY: MINISTERSTWO ROZWOJU PRACY I TECHNOLOGII, PRCODAWCY RP, ZWIĄZEK POWIATÓW POLSKICH 

PARTNERZY GŁÓWNI KONKURSU: EPRO, FUNDACJA LUDZI SZTUKI, MUSZYNIANKA

PARTNERZY: NEWELL BRANDS dystrybutor marek  PARKER i WATERMAN, Nalewki Staropolskie Karol Majewski, MARKA BACZEWSKI

 

Gala Wiktorii 2020

Celem projektu jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych. Nagrodą w konkursie jest godło promocyjne oraz statuetka WIKTORII Znak Jakości Przedsiębiorców, którą otrzymują wszyscy laureaci konkursu. Laureat może otrzymać dodatkowo, poza nagrodą główną, Certyfikat Wiarygodności

Warszawa, 17 października 2020 roku

Nagrody XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców rozdane

W sobotę, 17 października br. po raz 23. Fundacja WIP WARTO IM POMÓC nagrodziła najlepsze podmioty gospodarcze w ramach Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Uhonorowano osoby i podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. 33 statuetki zostały wręczone podczas Wielkiej Gali, która miała miejsce w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE. Gala odbyła się w reżimie sanitarnym oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Podczas XXIII edycji plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców przyznano łącznie 33 statuetki, 26 firm odebrało nagrodę SUPER WIKTORIA, 4 firmy nagrodę WIKTORIA oraz 3 AMBASADOR MARKI WIKTORIA. Po raz czternasty została wręczona nagroda im. Wokulskiego, w tym roku otrzymał ją Ireneusz Cichoński, Prezes Zarządu LUTNIA SP. Z O.O. INTERMARCHE – BRZESKO za wieloletnie działania na rzecz rozwoju polskiego handlu. Cieszę się z tak wyjątkowego wyróżnienia i przyjmuję je jako wyraz uznania dla mojej wieloletniej pracy w handlu. Wierzę, że to co tworzę wraz z moim zespołem od wielu lat z myślą o zadowoleniu naszych klientów, którzy każdego dnia odwiedzają nasze sklepy, jest ważne a w szczególności w tym trudnym dla nas wszystkich roku. Dziękuję bardzo za to wspaniałe wyróżnienie!powiedział Ireneusz Cichoński.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA była już 23. rok z rzędu znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Nagrodę literacką SUPER WIKTORIA za dorobek literacki odebrał Pan Paweł Leśniak. Michał Milowicz został doceniony za swój dotychczasową działalność artystyczną i odebrał statuetkę SUPER WIKTORII. Kapituła konkursu SUPER WIKTORIĄ nagrodziła muzyczną twórczość Dominiki Zamara, polskiej artystki, której talent wokalny został doceniony poza granicami naszego kraju. Dominika Zamara śpiewa na niemal najważniejszych scenach operowych i koncertowych całego świata, swoim występem uświetniła tegoroczną Galę.

Statuetka SUPER WIKTORII została wręczona także takim firmom, jak: ZARYS INTERNATIONAL, ANA FASHION, ANGELIKA EWA JAROSŁAWSKA SAPIEHA, BetX, CRIOLLO, ASTRA – Palarnia kawy, Restauracja ŚWIĘTOSZEK TARTUFFE, Restauracja BURSZTYNOWA, Restauracja TUK TUK, PROVEMA, DOMIKON, EUROTECHNIKA, ZONE ENERGY, GLOBE ENERGY, BUKAT Hurtownia Owoców i Warzyw, BLUE TECHNOLOGY, WELLENES CAR, VIPOL, LEPOBOOKS, EDU INFINITY, DRESZLER Masarnia z Tradycją. Po raz pierwszy przyznano nagrodę w kategorii Metamorfoza Roku, odebrał ją Bartłomiej Misiewicz.

Wśród tegorocznych laureatów plebiscytu WIKTORII znalazły się m. in.: MATBUD, SOPRAN GROUP, Jeziorska & Godlewska ASTHETIC ACADEMY oraz ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY KARD.

Trzy statuetki WIKTORIA AMBASADOR MARKI odebrali: Restauracja THAISTREET by MAGDALENA WOŹNIAK, DK Dorota Kuźnicka oraz Telewizja ATV. Warunkiem otrzymania takiej nagrody jest powtórzenie sukcesu w konkursie.

Jak co roku Gala wręczenia nagród WIKTORII to święto polskiej przedsiębiorczości. Jednak ten rok dla wielu przedsiębiorców był szczególny, dla niektórych bardzo trudny, dla innych wymagający reorganizacji, wdrożenia zmian i zmagania się z nowymi warunkami na rynku. Po raz kolejny polscy przedsiębiorcy udowodnili, że tworzą stabilne firmy odporne na niekorzystne czynniki. Jako przewodniczący Kapituły Konkursu bardzo dumny z polskich przedsiębiorców, z podejmowanych przez nich inicjatyw i rozwijania swoich firm na zasadach etycznej konkurencji. Nagroda WIKTORIA jest wyrazem naszego uznania i jestem przekonany, że mobilizuje do dalszego rozwoju podkreślał podczas Gali Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców, Prezes Fundacji WARTO IM POMÓC.

Od ponad 23. lat Kapituła konkursu przyznaje nagrody WIKTORII - wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Organizatorem Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC, która prowadzi trzy projekty. Projekt „WIP WARTO IM POMÓC” - Fundusz pomocy osobom niepełnosprawnym rozpoczynającym działalność gospodarczą. Projekt „Polska od Kuchni”, którego celem jest upowszechnianie zasad zdrowego stylu życia oraz promowanie gastronomii. Konkurs WIKTORIA – który promuje  etykę i rzetelne wykonywania działalności gospodarczej.

Celem Konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców jest nagradzanie i promowanie przedsiębiorców wdrażających i rozwijających etyczną koncepcję biznesu. Etyka biznesu określa relacje panujące wewnątrz firmy oraz relacje łączące ją ze światem zewnętrznym - z partnerami handlowymi, dostawcami, klientami, środowiskiem branżowym, ze społecznością, na terenie której firma działa. O etycznym charakterze przedsiębiorstwa świadczy też rzetelne wywiązywanie się z obowiązków wobec państwa i przestrzeganie zasad prawa co również odzwierciedla stosunek firmy do pojęcia „gospodarczego patriotyzmu” w skali krajowej i lokalnej. Etyka biznesu buduje tożsamość i wiarygodność firmy – bezcenne cechy szanowane nie tylko przez otoczenie biznesowo-społeczne, ale i przez pracowników, którzy w takich firmach pracują chętniej i z większym zaangażowaniem. Wpływa na doskonalenie jakości oferowanych usług, produktów i ułatwia zarządzanie jakością w firmie. Realizowana w praktyce etyka biznesu to wartość, która buduje również przewagę konkurencyjną, przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa i osiągania sukcesów rynkowych. Oceny podmiotów gospodarczych walczących o godło promocyjne WIKTORIĘ dokonuje Kapituła Konkursu składająca się z osób o powszechnie znanym autorytecie.

PARTNERZY GŁÓWNI KONKURSU: ERGO PRO, FUNDACJA LUDZI SZTUKI, MUSZYNIANKA.

 

Gala Wiktorii 2019

 
WIP Fundacja © 2024 by B