Świąteczne spotkanie WIP BUSINESS CLUB

26.03.2024 odbyło się Świąteczne spotkanie WIP BUSINESS CLUB przygotowane w Restauracji Polskiej Hotelu Airport Okęcie.  Przygotowując poczęstunek  Szef kuchni dokonał arcydzieła pokazując, że statuetki otrzymywane w konkursie Polska Od Kuchni świadczą nie tylko o wysokiej jakości ale także o smaku, guście i pomysłach .To była po prostu uczta kulinarna. Spotkanie jak zwykle było w przesympatycznej i rodzinnej atmosferze.

Świąteczne stroiki wykonały dzieci z Domu Dziecka wspieranego przez Fundację WIP i Business Club, który w tym roku obchodzi 100 lat od powstania


II WIELKI BAL CHARYTATYWNY WIP BUSINESS CLUB

10.02.2024 r., ostatnia sobota Karnawału, Wielki Balu Charytatywny WIP Business Club w Aviator Bar & Lounge, Airport Hotel Okęcie Warszawa.

W tym niezapomnianym wieczorze uczestniczyli Klubowicze, Laureaci WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, z gronem przyjaciół, fajnych gości i osobowości sztuki, muzyki, tańca, filmu

Jacek Rutkowski Jako prezes honorowy zarządu klubu otworzył Bal. Waldemar Piórek Prezes Zarządu Fundacji Warto Im Pomóc, przy której działa klub przedstawił honorowy Zarząd klubu, plan działań na 2024 rok oraz film z wspomnienia z ubiegłorocznych wydarzeń.

Impreza obfitowała w liczne atrakcje, przy których świetnie bawili się uczestnicy Bal prowadził kapitalny Krzysztof Łobodziński, a atrakcje muzyczne zapewnili : Kate Dąbrowska, Sebastian Gawlik, Arkadiusz BoZki,, Zatańczyli również mistrzowie tańca, baletu, Łódzki Teatr Tanca, Marek Ludwisiak. Pokaz mody zapewniło Atelier Queen Of Stars w wykonaniu klubowiczek i gości.

Królował super alkohol Grupy DeLuxe Original Vodka oraz Whisky i wódka Baczewski, no i oczywiście Nalewki Staropolskie Karol Majewski i s-ka. Ale hitem wieczoru przy barze była włoska grappa z rodzinnej od 1949 roku destyllerni Marzadro. Thomas Valentini, barman który ją serwował wspaniale opowiadał o trunkach

Główną atrakcją balu były oczywiście aukcje charytatywne na rzecz dzieci. Dzieci z Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, którym opiekuje się Fundacja WIP i WIP BUSINESS CLUB przekazały na aukcje na Wielki Balu Charytatywny przepiękne wazony, które same wykonały. Do licytacji było dużo przedmiotów. między innymi :

obrazy ( Jacek Kamiński ), biżuteria ( Biżuteria Colibra ), porcelana, książki i albumy. alkohole: nalewki, wino, ultra premium wódka artykuły piśmiennicze: długopisy, exclusive pióra, oraz VOUCHERY pobytowe do renomowanych hoteli.

Na aukcje trafiła również pierwsza książka Agnieszki Czaplinskiej któraj premiera miała miejsce w ubiegłym tygodniu. "Karty pracy DISC. Ćwiczenia z budowania relacji w życiu zawodowym i osobistym" wydawnictwa #WoltersKluwer i której pierwszy egzemplarz trafił właśnie na bal.

Licytacje były super i z wielką ofiarnością uczestników a wszystko to dla DOM DZIECKA Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, mieszczący się n warszawskiej Białołęce, który w tym roku obchodzi piękny jubileusz 100-lecia.WIP Business Club - spotkanie świąteczneWIP Fundacja

MUSZYNIANKA CUP GRUBE RYBY

10.07.2023 r., w Kasor Resort & Spa - Klimat Mazur pod Łodzią w Strykowie odbył się wyjątkowy Konkurs Wędkarski „Muszynianka Cup Grube Ryby” którego organizatorem był WIP BUSINESS CLUB działający przy Fundacji WIP Warto im Pomóc.

Partnerem głównym był KASOR a fundatorem nagrody głównej prezes PW MAT BUD Materiały Budowlane Jacek Rutkowski Wśród Partnerów były takie firmy jak Muszynianka, Biuro Podróży Itaka,Grupa Deluxe, DiWine, Wiatrowy Sad, Legacy Alkohole,Nalewki Staropolskie Karola Majewskiego, Zawodnikami startującymi w zawodach byli wędkujący aktorzy oraz członkowie WIP BUINESS CLUB. Firma MAT BUD Materiały Budowlane- która ma swój oddział w Łodzi wystawiła też dwóch swoich zawodników. W sumie wystartowało 18 zawodników w tym tacy znani aktorzy jak Sebastian Fabiański, Dariusz Kordek, Jacek Kawalec , Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak, Kasia Paskuda Jacek Rozenek, Waldemar Błaszczyk ,Tomasz Kozłowicz oraz Tomek Martyński Aktorów zaprosili artystyczni Partnerzy wydarzenia Agencja Artystyczna Laura Łącz wspólnie z Robert Ziółek prezesem Mushchelka portal ludzi sztuki oraz Mushchelka Group.

Dopisała pogoda i łowy. To był dzień pełen wrażeń. Wśród zawodników, była zdrowa fair play rywalizacja, przy metodzie połowu NO KILL. Wieczorem na fantastycznej kolacji zostały wręczone nagrody zwycięzcom. Upominki od sponsorów dostali wszyscy wędkarze. Uroczystą kolację uświetnił burmistrz miasta Strykowa Witold Kosmowski wraz ze swoją zastępczynią Tamarą Barańską – Kiemaczyńską wręczając dyplomy i prezenty. Laureaci:

Włodzimierz Matuszak-I miejsce w konkursie i największa ryba

Monika Micał-Połczyńska, II miejsce w konkursie i I wśród kobiet

Karolina Nolbrzak- III miejsce w konkursie

Dariusz Kordek otrzymał nagrodę fair play i statuetkę im. Krzysztofa Chamca którą wręczyli syn i żona Laura Łącz

Podziękowania należą się właścicielom i wszystkim pracownikom KASOR Resort & SPA a w szczególności panu Sławkowi Cichoszowi, który nie tylko wraz z sędziami przeprowadził zawody ale również jako szef kuchni przygotował wyśmienitą kolację.

W podziękowaniu jako ambasador Mój Toruń oraz prezes WIP BUSINESS CLUB Jacek Rutkowski podarował okolicznościowe popiersia Wybitnego Astronoma Mikołaja Kopernika z miasta Torunia.

Mamy nadzieję na ponowne spotkanie za rok


KONFERENCJA SUKCESJA W BIZNESIE - ASPEKTY PRAWNE I FINANSOWE

W warszawskim hotelu Warsaw Plaza Hotel w dniu 28.06, 2023 odbyła się konferencja zorganizowana przez WIP BUSINESS CLUB i EPRO.

Co to jest "sukcesja", o co w niej chodzi i co za sobą niesie brak poukładania aspektów prawnych nie tylko w biznesie ale i w życiu codziennym. ,,Uśmierciliśmy”  wspólnie z mec. Pawłem Miszkurka  oraz  Wiceprezesem  WIP BUSINESS CLUB Magdaleną Nowak ,  kilka osób po to, żeby pokazać na przykładach co się może wydarzyć. Jak się przed tym zabezpieczyć i na czym polega analiza otoczenia i plan sukcesji. Z każdego takiego spotkania można wyjść bogatszym o wiedzę, zaś najlepsza wiedza przekazywana jest przez praktyków.

Takich spotkań powinno być więcej, bo nie da się w kilka godzin przejść tak poważnych tematów.


Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych


2.04.2023 r., w Restauracji Polskiej, W Airport Hotel OKĘCIE odbyło się, świąteczno-wielkanocne spotkanie WIP BUSINESS CLUB

W dniu 2.04.2023 r., w Restauracji Polskiej, W Airport Hotel OKĘCIE odbyło się, świąteczno-wielkanocne spotkanie WIP BUSINESS CLUB
Wybrane miejsce nie było przypadkowe. Restauracja Polska, laureat pięciu złotych widelców gwarantowała jakość kuchni. Spotkanie bardzo udane, dopisali goście, a jedzenie pierwsza klasa. Hitem wieczoru była Wódka klasy Ultra-Premium „Deluxe Original Vodka” serwowana osobiście przez Prezesa Dariusza Wojciechowskiego. Zostały wręczył wszystkim znaczki klubowe i certyfikaty przynależności do WIP Business Club, dwóm członkom, Kancelarii Racy Pranego Dorocie Groszfeld i Mariuszowi Gryżewskiemu redaktorowi naczelnemu -VIP Magazyn.
Spotkanie odbyło się w przyjacielskiej przedświątecznej atmosferze.
Podzielono się jajkiem a wszyscy otrzymali w prezencie wielkanocnym stroiki, które wykonały dzieci z domu dziecka, którym opiekuje się WIP BUINESS CLUB


RESTAURACJA CURRY KING -laureat konkursu WIKTORIA z 2018, 2019 oraz z 2022 , AMBASADOR MARKI WIKTORIA roku nowym członkiem WIP BUSINESS CLUB.

Serdecznie gratulujemy i witamy w naszym ekskluzywnym klubie


3.03.2023 Dom Dziecka którym opiekuje się WIP BUSINESS CLUB i Fundacja WIP czekała dzisiaj niespodzianka.

Co prawda była ona uzgodniona z panią DYREKTOR  ale dzieci o tym nie wiedziały.

„Ja też mam talent” akcja Wychowanków z Domu Dziecka ZSFRM                                                             

Wychowankowie Domu Dziecka w ramach zbiórki na wyposażenie wyremontowanego domu  w ramach zajęć z arteterapii prowadzonych pod kierunkiem p. Anny Świętochowskiej po zakończonych lekcjach swoje talenty „przelewają” w różnych formach plastycznych na drewno, podobrazia i inne materiały plastyczne. W ten sposób powstają przepiękne prace, które wydobywają drzemiące z nich talenty.

Jesteśmy dumni, że możemy im w tym pomóc przekazując ,,pełen bagażnik" artykułów papierniczych i plastycznych.


WIEKI BAL CHARYTATYWNY WIP BUSINESS CLUB 18.02.2023 AIRPORT HOTEL OKĘCIE KLUB AVIATOR

Fantastyczny wieczór na Balu Charytatywnym WIP BUSINESS CLUB Trudno opisać wszystko to co się działo .Świetne pokazy młodych artystów, taniec z lat 20 tych, balet, wspaniali wokaliści oraz zaproszenie na Polish Eurovision Party. Fantastyczny prowadzący Krzysztof Łobodziński oraz oczywiście aukcje. Chińczycy mówią, że ,,jeden obraz jest więcej wart niż tysiąc słów” Więc niech obraz przemówi…

A kogo wsparliśmy, tajemniczo powiem, że ZSFRM ...

Niebawem powiemy co znaczy ten skrót.


18.02.2023 KLUB AVIATOR BAR & LOUNGE X PIĘTRO AIRPORT HOTEL OKĘCIE

WIELKI BAL CHARYTATYWNY WIP BUSINESS CLUB 

Napływają liczne cenne przedmioty na aukcje. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.


22 listopada 2022

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE CZŁONKÓW WIP BUSINESS CLUBU

W DNIU 28 GRUDNIA O GODZINIE 17.00 W KLUBIE AVIATOR BAR & LOUNGE w AIRPORT HOTELOKĘCIE UL. KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 24

AVIATOR to klub najwyższych lotów, nie tylko dlatego, że usytuowany na najwyższym 10. piętrze hotelu. Magiczny widok na panoramę stolicy, wystrój wnętrz w klimacie podróży po świecie i przyjazna atmosfera to jego największe atuty. AVIATOR zapewnia rozrywkę i obsługę na najwyższym poziomie. To idealne miejsce na wieczorny relaks, weekendowe party, spotkanie z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Gwarantujemy dobrą zabawę przy muzyce na żywo, wyśmienitych koktajlach i przekąskach.

W AVIATORZE nawet zwyczajne spotkanie staje się niezwykłym przeżyciem. Przyjdź i poczuj się wyjątkowo!

W TAK WYJĄTKOWYM MIEJSCU ORGANIZUJEMY PIERWSZE SPOTKANIE CZŁONKÓW WIP BUSINESS CLUBU

AGENDA SPOTKNIA

  • PRZEDSTAWIENIE PROGRAMU NA 2023 ROK
  • WYŚMIENITY POCZĘSTUNEK
  • WYSTĘPY ZAPROSZONYCH ARTYSTÓW

ZAPROSZAMY CZŁONKÓW KLUBU RÓWNIEŻ Z OSOBAMI TOWARZYSZĄCYMI


28 grudnia 2022

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE CZŁONKÓW WIP BUSINESS CLUBU

TO JUŻ DZISIAJ, 28 GRUDNIA O GODZINIE 17.00 W KLUBIE AVIATOR BAR & LOUNGE w AIRPORT HOTELOKĘCIE PRZY ULICY KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 24.

WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW I ICH GOŚCI SERDECZNIE ZAPRASZAMY.OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO..


29 grudnia 2022

NO I MAMY TO...

W dniu 28.12.2022 r., w Aviator Bar & Lounge, w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie świąteczne-noworoczne członków WIP Business Club. Prowadził je pomysłodawca, założyciel Clubu, Prezes Zarządu Fundacji Warto IM Pomóc Waldemar Piórek.

Prezes Piórek przedstawił informacje o najważniejszych wydarzeniach i przedsięwzięciach Fundacji w 2022 r. a jednocześnie założenia i cele powołanego przez nią WIP Business Clubu.

Program wydarzeń na 2023 r. zapowiada arcyciekawie. Szczegóły wydarzenia w fotorelacji.

Były oczywiście życzenia świąteczne-noworoczne i bankietowe dyskusje na wszystkie biznesowe, kulturalne i świąteczne tematy.

Wydarzenie poprzedził występ naszej klubowej koleżanki Justyna Dobroć Priv, Justyna Dobroć z autorską pastorałką „ Choinka już błyszczy”

Ambasadorzy Marki Wiktoria zostali obdarowani pamiątkowymi medalami z jubileuszowej gali.

Na koniec wyłoniono Zarząd WIP Buisness Club :

  • Prezes Zarządu - Jacek Rutkowski ( karta klubowa nr 0001)
  • Wiceprezes Zarządu - Magdalena Nowak ( karta klubowa nr 0002)
  • Członek Zarządu Robert Ziółek (karta klubowa nr.0066)
  • Członek Zarządu Anna Wysocka (karta klubowa nr 0009)

WIP Fundacja © 2024 by B