10.02.2024 r., ostatnia sobota Karnawału, Wielki Balu Charytatywny WIP Business Club w Aviator Bar & Lounge, Airport Hotel Okęcie Warszawa.

W tym niezapomnianym wieczorze uczestniczyli Klubowicze, Laureaci WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, z gronem przyjaciół, fajnych gości i osobowości sztuki, muzyki, tańca, filmu

Jacek Rutkowski Jako prezes honorowy zarządu klubu otworzył Bal. Waldemar Piórek Prezes Zarządu Fundacji Warto Im Pomóc, przy której działa klub przedstawił honorowy Zarząd klubu, plan działań na 2024 rok oraz film z wspomnienia z ubiegłorocznych wydarzeń.

Impreza obfitowała w liczne atrakcje, przy których świetnie bawili się uczestnicy Bal prowadził kapitalny Krzysztof Łobodziński, a atrakcje muzyczne zapewnili : Kate Dąbrowska, Sebastian Gawlik, Arkadiusz BoZki,, Zatańczyli również mistrzowie tańca, baletu, Łódzki Teatr Tanca, Marek Ludwisiak. Pokaz mody zapewniło Atelier Queen Of Stars w wykonaniu klubowiczek i gości.

Królował super alkohol Grupy DeLuxe Original Vodka oraz Whisky i wódka Baczewski, no i oczywiście Nalewki Staropolskie Karol Majewski i s-ka. Ale hitem wieczoru przy barze była włoska grappa z rodzinnej od 1949 roku destyllerni Marzadro. Thomas Valentini, barman który ją serwował wspaniale opowiadał o trunkach

Główną atrakcją balu były oczywiście aukcje charytatywne na rzecz dzieci. Dzieci z Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, którym opiekuje się Fundacja WIP i WIP BUSINESS CLUB przekazały na aukcje na Wielki Balu Charytatywny przepiękne wazony, które same wykonały. Do licytacji było dużo przedmiotów. między innymi :

obrazy ( Jacek Kamiński ), biżuteria ( Biżuteria Colibra ), porcelana, książki i albumy. alkohole: nalewki, wino, ultra premium wódka artykuły piśmiennicze: długopisy, exclusive pióra, oraz VOUCHERY pobytowe do renomowanych hoteli.

Na aukcje trafiła również pierwsza książka Agnieszki Czaplinskiej któraj premiera miała miejsce w ubiegłym tygodniu. "Karty pracy DISC. Ćwiczenia z budowania relacji w życiu zawodowym i osobistym" wydawnictwa #WoltersKluwer i której pierwszy egzemplarz trafił właśnie na bal.

Licytacje były super i z wielką ofiarnością uczestników a wszystko to dla DOM DZIECKA Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, mieszczący się n warszawskiej Białołęce, który w tym roku obchodzi piękny jubileusz 100-lecia.