Fundacja WIP była w dniu 24.06 była sponsorem zawodów pływackich GRAND PRIX Piasecznie Fantastyczne zawody nie tylko dlatego, że wnuczka Wiktoria i wnuk Szymon prezesa Fundacji WIP zdobyli złote medal złoty medale ale czuć było ,,ducha rywalizacji”. Głowni bohaterowie w relacji z zawodów.

Basen odwiedziło 212 zawodników z 20 klubów Mazowsza. Zakończył się sezon letni dla dzieci i młodzików ,które uzyskały 151 nowych rekordów życiowych. Zawody bardzo się udały ,było wiele nagród, uśmiechniętych twarzy wśród zawodników oraz rodziców i wiele emocji podczas wyścigów na basenie. Wyścigi australijskie jak zawsze podgrzały atmosferę na pływalni ,a sztafety rodzinne potwierdziły, że nawet Rodzice radzą sobie w rywalizacji z młodym pokoleniem.