Już po raz 26. elitarna grupa przedsiębiorców został  uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Kapituła ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Fundację WIP WARTO IM POMÓC nagrodziła te podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

XXVI edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców była znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Statuetki przyznano  20 kategoriach. Firmom  które prowadzą działalność gospodarczą po za Polską również na terenie Europy przyznano o Europejskie  Nagrodę Wiktoria.          

W dotychczasowych 26 edycjach plebiscytu zgłosiło się 10 800 firm, a 6 800 otrzymało nominacje. Nagrodzono do tej pory 1087  firm. Konkurs skierowany był do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej a jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie. Jak co roku do konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców zgłaszają się małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki, jak i wielkie korporacje. Otrzymanie prestiżowej nagrody WIKTORII stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług w Polsce jak i za granicą. W konkursie o WIKTORIĘ mogły uczestniczyć podmioty gospodarcze mające siedzibę i rejestrację na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (lub ich udokumentowani prawni następcy), zarejestrowane co najmniej rok przed ogłoszeniem kolejnej edycji Konkursu.

PARTNERZY KONKURSU:

MECENAS KONKURSU: E-PRO                                                                                                                                                                                                   

PARTNER GŁÓWNY: GRUPA DELUXE 

Pozostali PARTNERZY: MUSZYNIANKA, NEWELL BRANDS  dystrybutor  marek  PARKER i WATERMAN , FUNDACJA LUDZI SZTUKI, DiWINE, NALEWKI  STAROPOLSKIE MAJEWSKI I S-KA

Patroni Medialni: TV WIP,  MAGAZYN VIP, e-GOSPODARKA, GAZETA MŚP, MAGAZYN POMORSKI, KULTRA MODY ,BIZNES Z KLASĄ, BIZNRS NA FALI, biznes 2 bizns.pl, Budnet.pl, MARKA JEST KOBIETĄ

 

WIP Fundacja © 2023 by B