W dniu 2.04.2023 r., w Restauracji Polskiej, W Airport Hotel OKĘCIE odbyło się, świąteczno-wielkanocne spotkanie WIP BUSINESS CLUB
Wybrane miejsce nie było przypadkowe. Restauracja Polska, laureat pięciu złotych widelców gwarantowała jakość kuchni. Spotkanie bardzo udane, dopisali goście, a jedzenie pierwsza klasa. Hitem wieczoru była Wódka klasy Ultra-Premium „Deluxe Original Vodka” serwowana osobiście przez Prezesa Dariusza Wojciechowskiego. Zostały wręczył wszystkim znaczki klubowe i certyfikaty przynależności do WIP Business Club, dwóm członkom, Kancelarii Racy Pranego Dorocie Groszfeld i Mariuszowi Gryżewskiemu redaktorowi naczelnemu -VIP Magazyn.
Spotkanie odbyło się w przyjacielskiej przedświątecznej atmosferze.
Podzielono się jajkiem a wszyscy otrzymali w prezencie wielkanocnym stroiki, które wykonały dzieci z domu dziecka, którym opiekuje się WIP BUINESS CLUB