Prezes Fundacji WIP nagrodzony na gali DOBREGO STYLU

Na Gali DOBREGO STYLU w dniu 22.10.2018r. w salach Domu Technika NOT przyznano  tytuły Lidera Przedsiębiorczości. Statuetki w uznaniu za dorobek i osiągniecia w zarządzaniu firmami otrzymali: Paweł Pawlak, prezes firmy Adika Collection, Bartosz Kublik prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej, Jolanta Łukasiak-Malicka - Prezes Banku Spółdzielczego Vistula, Jacek Przybysz, prezes firmy Garden Service i Waldemar Piórek Prezes Fundacji WIP Warto Im Pomóc.

Prezes Fundacji  WIP otrzymał statuetkę w uznaniu za ogromny dorobek we wspieraniu przedsiębiorczości. Stworzenie i organizację największego wizerunkowego plebiscytu gospodarczego w Polsce WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców.