Po raz 21. elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczne statuetki zostały wręczone w trakcie Wielkiej Gali, która miała miejsce w dniu 27 października br. w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE. W uroczystym wydarzeniu wzięli udział laureaci i ich goście, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.

Kapituła ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców nagrodziła osoby i podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. W tegorocznej, XXI edycji plebiscytu, zostały przyznane: Nagroda im. Wokulskiego, nagrody SUPER WIKTORIA oraz nagrody WIKTORIA.  23 firmy i osobowości otrzymały nagrodę SUPER WIKTORIA, 22 firmy w 9 kategoriach odebrały statuetki WIKTORIA. Po raz dwunasty została przyznana nagroda im. Wokulskiego, w tym roku otrzymał ją Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole – Pan Czesław Cieślak. Wśród laureatów jubileuszowej, XX edycji plebiscytu nagrody WIKTORII, znalazły się firmy, które od ponad dwudziestu lat wyróżniają się i budują polską gospodarkę m. in.: NATALIA GOLD, KGH Polska Sp. z o.o., ECO MILAN Sp. z o.o., MARMA POLSKIE FOLIE, Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, Zakłady Mięsne Zakrzewscy, Grupa DELUXE Sp. z o.o., MOLLON COSMETICS Sp. z o.o., Hotel SIXTSIX &Restauracja NOBU.

Pena lista laureatów na stronie konkursu  www.nagrodawiktoria.pl

Podczas Gali została przeprowadzona licytacja obrazu przekazanego przez artystę o pseudonimie VOZNY. Uzyskano podczas licytacji kwotę 15 tys. zł. Dochód zostanie przekazany na FUNDACJĘ LUDZI SZTUKI MUSSCHELKA, wspierającą polską kulturę a szczególnie młodych artystów.Jednym z podopiecznych fundacji jest Filip Moniuszko.

Została przeprowadzona również licytacja VOUCHERA  przekazanego przez właścicielkę marki MB MODA I BIZNES Marty Banaszak, której pokaz mody mogli obejrzeć uczestnicy Gali. Udało się wylicytować kwotę 3,5 tys. zł. Dochód zasili Fundacje WIP na jej działania statutowe.

WIP Fundacja © 2022 by B